Kontakt

+371 23 379 250

Andmekaitse

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu ierīci tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā. Tīmekļa vietne saglabā jūsu ierīcē sīkdatnes. Turpmākajās apmeklējuma reizēs, sīkdatnes tiek nosūtītas uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

ircnc.lv tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai:

  • atcerētos vai esat jau piekritis tam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes;
  • analizētu apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē (pieslēguma laiku, ilgumu, skatītākās sadaļas);
  • atpazītu vai tiek izmantots JavaScript;
  • izmantotu Google AdWords pakalpojumus.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs jebkādā veidā identificētu personiski, un dati par jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē. Sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šajā privātuma un sīkdatņu politikas raksturojumā.

Google Analytics

ircnc.lv vietnē ir uzstādītas “Google” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir ircnc.lv vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā https://www.google.com/analytics/terms/us.html (angļu valodā).

Ja jūs nevēlaties, lai ircnc.lv iegūtu informāciju par jūsu aktivitātēm šajā vietnē, jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīks (https://support.google.com/analytics/answer/181881). Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā izdzēst sīkdatnes?

Jums ir iespēja sīkdatnes izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu ierīcē, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Spied šeit, lai iepazītos ar “Privātuma politiku”